DYREKTOR HANDLOWY

 

 
 

15Katarzyna Stankowska

+48 691 694 439

kstankowska@elpuk.com.pl
 

DORADCA TECHNICZNY - SYSTEMY SOLARNE

 

 
 

15Przemysław Synowiec

+48 605 059 121

psynowiec@elpuk.com.pl
 

REJON CENTRALNO-ZACHODNI 

 

 

27Iwona Piątek

+48 601 787 990

ipiatek@elpuk.com.pl

 

REJON CENTRALNO-WSCHODNI 

 

 

24Katarzyna Kapuścińska

+48 603 503 706

kkapuscinska@elpuk.com.pl

 

REJON PÓŁNOCNY

 

 
 

15Konrad Orluk

+48 601 397 905

korluk@elpuk.com.pl

REJON POŁUDNIOWO-ZACHODNI 

 

 

15Rafał Kopowski

+48 663 749 285

rkopowski@elpuk.com.pl
 

REJON POŁUDNIOWY

 

 

15Rafał Stańczak

+48 663 748 409

rstanczak@elpuk.com.pl
 

REJON POŁUDNIOWO-WSCHODNI 

 

 

30Marcin Nieznaj

+48 601 520 658

mnieznaj@elpuk.com.pl

 

REJON PÓŁNOCNO-WSCHODNI

 

 

33Zbigniew Kielak

+48 609 940 909

zkielak@elpuk.com.pl

43 

Ołeh Hewlicz

+48 607 732 560

ohewlicz@elpuk.com.pl


Facebook Image

Facebook Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand