Zasady zwrotu zakupionych wyrobów

 

Wyroby można zwrócić nie później niż w terminie 30 dni od daty wydania z magazynu.
Zwrotowi podlegają wyłącznie korytka i drabinki  ze stali zwykłej jakości z powłoką cynkową wykonaną metodą Sendzimira (wg PN-EN 10346), zawierające w symbolu  literę S.  
Dopuszcza się przyjęcie zwrotów innych wyrobów ale każdorazowo wymaga to pisemnego uzgodnienia.


Informację o konieczności dokonania zwrotu wyrobów przekazuje do Firmy nasz pracownik lub przedstawiciel z danego terenu, który informuje Klienta, że nie jest możliwe przyjęcie wyrobów brudnych, uszkodzonych, niewłaściwie przechowywanych.


Zasady postępowania:


1. Do magazynu mogą być przyjęte wyroby o dobrej jakości, zapakowane tak jak przy sprzedaży.
2. Zwrot musi być uzgodniony z Działem Sprzedaży z powołaniem się na fakturę zakupu. Dopuszczalny jest zwrot nie więcej niż 10% wyrobów z faktury.
3. W ustalonym terminie klient na własny koszt dostarcza wyroby do magazynu.
4. Każdorazowo należy sprawdzić stan techniczny wyrobów. W przypadkach wątpliwych należy przywołać pracownika odpowiedzialnego za kontrolę jakości. Wyroby powinny być sprawdzone w ciągu 2 dni.
5. Za zwrócone wyroby zostanie potrącone 5% wartości zwracanego towaru. Inna wysokość potrącenia wymaga pisemnego uzgodnienia – w takim przypadku Klient powinien przedstawić odpowiednie pismo.
6. W przypadku dostarczenia wyrobów luzem, bez wykazu, nieposegregowanych ale dobrej jakości dopuszcza się warunkowe przyjęcie. Potrącenie będzie podwyższone o koszty dodatkowej robocizny pracowników magazynu.
7. Gdy wyroby nie spełniają kryteriów jakościowych Klient jest powiadamiany, że w ciągu 7 dni jest zobowiązany je odebrać lub wyroby zostaną zezłomowane.

 

                     - ostatnia aktualizacja na dzień 1.04.2016

 

Facebook Image

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand