Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

DJ-Catalog2 Search Module - mobile

 • DirectionKonstantynów Łódzki
 • Phone+48 42 211 88 01

Your cart is empty

 • Baner1
 • Baner2
 • Baner3
 • Baner4
 • Baner5
 • Baner6
 • Baner7

Wysoko wyspecjalizowani pracownicy Działu Projektowego, nieprzerwalnie pracują nad nowymi rozwiązaniami. Wspólnie z Działem Technologicznym wdrażają (po badaniach i testach) nowatorskie rozwiązania do produkcji.

Pracownicy Działu Projektowego w sposób optymalny pomogą Państwu dobrać elementy naszych systemów do montażu na Państwa inwestycji obniżając koszty wykorzystanych elementów. Szczegółowe obliczenia obciążeń oraz prawidłowe wyselekcjonowanie elementów z naszej oferty, umożliwia zapewnienie optymalnych rozwiązań systemowych. Dział Projektowy zajmuje się także, przygotowywaniem nietypowych rozwiązań nowych elementów mających na celu spełnić oczekiwania Klienta.

Wszystkie nowe elementy wprowadzane do naszej oferty przechodzą restryktyczne testy i badania, a ich wysoka jakość i dopuszczenia do stosowania w budownictwie potwierdzane są certyfikatami i atestami. Naszym celem jest ciągłe obniżanie kosztów związanych z późniejszą eksploatacją instalacji. Potwierdzeniem tego jest gwarancja zarówno na produkty jak i na usługę montażu - niejednokrotnie wydłużana z standardowych trzydziestu sześciu miesięcy na dłuższy okres czasu.

Jesteśmy pewni swojej jakości.

W związku z nieprzerwalnym rozwojem firmy oraz modernizacjami i rozbudowami linii technologicznych,  od wielu już lat oferumy swoje usługi firmom zewnętrznym w zakresie obróbki blach i elementów stalowych. Dla wielu zleceniodawców wykonujemy usługi cykliczne.

Na zlecenia Klientów wykonujemy usługi: cięcie blach o grubości do 10 mm o długości do 3000 mm, zaginanie profili o długości do 3000 mm.

Dział Spawalni wykonuje usługi spawania konstrukcji stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych oraz aluminium. W zależności od potrzeb stosujemy zróżnicowane metody spawania: spawanie gazowe, spawanie łukowe, techniką MIG i MAG.

Pracownicy Działu Spawalni posiadają świadectwa uznania: UDT-DT-S/94, SLV BERLIN-BRANDENBURG-NL der GSI mbH.

Ponadto oferujemy także usługi obróbki stali na prasach o nacisku do 160 ton.

Nasze kompetencje w zakresie montażu udowadniamy na prawie 200 placach budowy rocznie.EL-PUK posiada własne wysoko wykwalifikowane grupy montażowe wyposażone w sprzęt i narzędzia najwyższej jakości, umożliwiające wykonanie nawet najbardziej wymagających inwestycji. Podczas prac montażowych Firma     EL-PUK gwarantuje pełną kontrolę montaży, prowadzoną przez wyspecjalizowany nadzór techniczny. Nasze produkty zamontujemy dla Państwa na Waszych placach budowy, zarówno w kraju i za granicą.

Priorytetowe i wymagające inwestycje (takie jak: elektrownie, rafinerie, zakłady chemiczne i petrochemiczne) realizowane są bezpośrednio przez Centralę firmy, zapewniając stały i nieprzerwalny kontakt z Klientem na każdym etapie dostaw i montażu.

Średnie i mniejsze projekty są realizowane przez nasze filie regionalne, elastycznie i z troską o potrzeby Klienta. Nasi doświadczeni kierownicy budów są przyporządkowani bezpośrednio do rejonowych oddziałów, dzięki czemu zawsze znajdziecie Państwo znanego już sobie partnera do konsultacji przy realizacji projektu.

Nasza Firma poprzez otrzymane od Państwa referencje za zrealizowane już dostawy i usługi montażu uzyskała miano Solidnego Partnera. Już od wielu lat, najwyższa jakość wykonywanych zleceń i oferowanych produktów umożliwia nam osiągać sukcesy i pozwala na dalszy dynamiczny rozwój, a zadowolenie Klienta jest dla nas czynnikiem priorytetowym.

Nieprzerwanie rozwijana obsługa posprzedażowa (zarówno w przypadku montaży jak i dostaw) zwiększyła naszą elastyczność w orientacji na potrzeby Klienta.

Korzyści wynikające z kompleksowej oferty EL-PUK:

 • inwestycja budowlana może zostać zrealizowana w dowolnym miejscu zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy,

 • dobór elementów systemów na podstawie projektów bądź wizji lokalnej na inwestycji,

 • rozliczenia montażu na podstawie obmiarów,

 • redukcja kosztów w wyniku prawidłowej oceny zamówienia materiałów,

 • płynna i elastyczna logistyka dostosowana do indywidualnych wymagań inwestycji,

 • szybka realizacja prac przez grupy montażowe EL-PUK,

 • w przypadku samodzielnej realizacji montażu - możliwość (po konsultacji) zwrotu niewykorzystanego materiału,

 • przekazanie techniczne inwestycji oraz potrzebnej dokumentacji (pod "klucz"),

 • szeroko rozwinięta obsługa posprzedażowa.

Katalog


Zawiesia Gripple okladka

Zawiesia linkowe Gripple dla systemów
tras kablowych

Zasady zwrotu zakupionych wyrobów


Wyroby można zwrócić nie później niż w terminie 30 dni od daty wydania z magazynu.
Zwrotowi podlegają wyłącznie korytka i drabinki  ze stali zwykłej jakości z powłoką cynkową wykonaną metodą Sendzimira (wg PN-EN 10346), zawierające w symbolu  literę S.  
Dopuszcza się przyjęcie zwrotów innych wyrobów ale każdorazowo wymaga to pisemnego uzgodnienia.
Informację o konieczności dokonania zwrotu wyrobów przekazuje do Firmy nasz pracownik lub przedstawiciel z danego terenu, który informuje Klienta, że nie jest możliwe przyjęcie wyrobów brudnych, uszkodzonych, niewłaściwie przechowywanych.
Zasady postępowania:
1. Do magazynu mogą być przyjęte wyroby o dobrej jakości, zapakowane tak jak przy sprzedaży.
2. Zwrot musi być uzgodniony z Działem Sprzedaży z powołaniem się na fakturę zakupu. Dopuszczalny jest zwrot nie więcej niż 10% wyrobów z faktury.
3. W ustalonym terminie klient na własny koszt dostarcza wyroby do magazynu.
4. Każdorazowo należy sprawdzić stan techniczny wyrobów. W przypadkach wątpliwych należy przywołać pracownika odpowiedzialnego za kontrolę jakości. Wyroby powinny być sprawdzone w ciągu 2 dni.
5. Za zwrócone wyroby zostanie potrącone 5% wartości zwracanego towaru. Inna wysokość potrącenia wymaga pisemnego uzgodnienia – w takim przypadku Klient powinien przedstawić odpowiednie pismo.
6. W przypadku dostarczenia wyrobów luzem, bez wykazu, nieposegregowanych ale dobrej jakości dopuszcza się warunkowe przyjęcie. Potrącenie będzie podwyższone o koszty dodatkowej robocizny pracowników magazynu.
7. Gdy wyroby nie spełniają kryteriów jakościowych Klient jest powiadamiany, że w ciągu 7 dni jest zobowiązany je odebrać lub wyroby zostaną zezłomowane.

 - ostatnia aktualizacja na dzień 1.04.2016