Twój schowek jest pusty

Innowacyjne elementy foremne są naszą magiczną formułą związaną z kanałami podłogowymi, dzięki której, system jest bardziej uniwersalny i jeszcze łatwiejszy w montażu – właśnie dla Ciebie.

Nowy łuk poziomy kanału (BKVB) pozwala na płynną zmianę kąta zakrętu w poziomie. Kolejnym wsparciem w montażu jest regulowana przegroda (BKRT) instalowana w kanale podłogowym. Aby zaoszczędzić czas na docinaniu i regulacji, łuki poziome zostały fabrycznie wyposażone w uniwersalne przegrody, które znakomicie sprawdzą się przy większości zakrętów tras. Dodatkowo, nasze nowe kanały podłogowe posiadają teleskopową, bezstopniową regulację długości, realizowaną bez dodatkowych narzędzi tnących. Pokrywa (BKD-RHP) oferowana jest w wielu wykonaniach w 12-tej klasie odporności antypoślizgowej zgodnej z DIN 51130-2, a w połączeniu z krótkimi odcinkami kanałów podłogowych (BKOS 1,5 i BKOS 1) – upraszcza twoje życie.

Kolejną zaletą dla każdego eksperta montażu, będzie nowa wysokość boczna kanałów (H=110 mm), dodana do standardowej dotychczasowej wysokości (H=100 mm). Tak opracowany system demonstruje nową gamę produktów, potwierdzając jak łatwo zabezpieczyć twoje tory kablowe wykorzystując nasze elementy.

Wiedza fachowa PUK została sfinalizowana poprzez nowe redukcje kanałów kablowych (BKRKK) – umożliwiające zmianę wielkości kanału kablowego z małego do dużego oraz z dużego do małego (np. kanał KLK). Dlatego też, nie wahaj się wybrać naszych elementów jako komponentów dla systemów kanałów podłogowych.

Jesteś zainteresowany naszym innowacyjnym systemem? Nasz zespół Doradców Techniczno-Handlowych z przyjemnością wesprze Cię w każdej chwili, wiedzą techniczną oraz pomocą przy realizacji montażu.