Twój schowek jest pusty

Kanał szczotkowy CHALI związany z jastrychem, sprawia, że ​​kable zasilające i kable przesyłu danych znikają niewidoczne w podłodze. Dzięki specjalnej pokrywie, możliwe jest również układanie kanału na środku pomieszczeń zapewniając zgodność z VDE

Nowy kanał szczotkowy CHALI do instalacji w podłodze, pozwala ukryć przewody zasilania i danych w niewidoczny sposób - i to nie tylko wzdłuż ścian i okien. Nasz elastyczny system podłogowy zapewnia montaż instalacji elektrycznej zgodnie z VDE także na środku pomieszczenia. Możliwe jest to dzięki naszej nowej, specjalnie opracowanej osłonie szczotki.

Maksymalna swoboda planowania dla dyskretnego doprowadzenia kabli zasilających i przesyłu danych

CHALI daje maksymalną swobodę w planowaniu przestrzennym. Na potrzeby kanału, opracowaliśmy szczotkową klapę wylotową PUK dla wyprowadzeń kablowych. Ponieważ wylot szczotki można zakryć w zaledwie kilku krokach, możesz położyć CHALI całkowicie niezależnie od przebiegu ciągów komunikacyjnych w pomieszczeniu. Bez ryzyka potknięcia się, bez niebezpieczeństwa wypadku – kanał jest zrównany z powierzchnią podłogi, pozbawiony wystających elementów przez co spełnia najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Zostało to potwierdzone przez niezależnych testerów Instytutu VDE ich znakiem badania.

Pomysły na dyskretne doprowadzenie zasilania w pomieszczeniach czyszczonych na sucho są praktycznie nieograniczone. Nasz nowy kanał szczotkowy ma długość fabryczną 2 metry i może być przedłużany w nieskończoność za pomocą łączników. Możesz przykryć go dywanem, linoleum lub drewnem. Maksymalne obciążenie kanału szczotkowego CHALI wynosi 2/3 kN, dlatego też idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych.

Zwiększona izolacja akustyczna odgłosów kroków i niezawodna ochrona przeciwpożarowa

Dobra izolacja akustyczna kroków jest niezbędna w wielu budynkach. Właśnie dlatego kanał CHALI spełnia surowe wymagania normy testowej DIN 4109. Kanał szczotkowy zapewnia izolację akustyczną na poziomie 53 dB na sufitach w budynkach biurowych i osiąga poziom izolacji akustycznej II zgodnie z VDI 4100. W ten sposób otrzymujesz produkt wysokiej jakości o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Podczas opracowywania rozwiązania przeciwpożarowego dla systemu CHALI box Wichmann został połączony z systemem PUK. Dzięki temu CHALI jest sprawdzonym, wysokiej jakości systemem ochrony przeciwpożarowej.

System CHALI można dowolnie łączyć z istniejącymi systemami podłogowymi PUK

Stopki poziomujące, gumowa osłony podstawy stopy poziomującej tłumiące hałas, szczotki i inne elementy produktu spełniają zwykle wysokie standardy jakości PUK. Możesz łatwo podłączyć CHALI za pomocą rurek. Alternatywnie, możliwe jest połączenie z istniejącym pokrytym jastrychem systemem podłogowym PUK.

Zalety systemu CHALI w skrócie:

- instalacja elektryczna ułożona w centralnej części pomieszczeń zgodnie z VDE,

- maksymalna swoboda w aranżacji wnętrz,

- niewidoczne doprowadzenie kabli zasilających i przesyłu danych w pomieszczeniach czyszczonych na sucho,

- dowolny wybór wykończenia powierzchni podłogi (płynna regulacja dla wypełnienień podłogi od 0 do 25 mm),

- doskonała izolacja akustyczna odgłosów kroków,

- niezawodna ochrona przeciwpożarowa,

- niezależność od systemów sąsiadujących branż,

- kompatybilność z istniejącymi systemami podpodłogowymi PUK.

Link do folderu: FOLDER - Chali

Link do kategorii produktu: Kanał podłogowy związany z jastrychem z kablowym wyprowadzeniem szczotkowym