Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • DirectionKonstantynów Łódzki
  • Phone+48 42 211 88 01

Twój schowek jest pusty

  • Kariera

EL - PUK Sp. z o.o. jest wiodącym producentem systemów tras kablowych, systemów podpodłogowych oraz elementów do montażu paneli fotowoltaicznych. Jesteśmy częścią koncernu PUK. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy:

Elektryk - Elektryk zakładowy
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź (okolice)

Zadania i obowiązki:

  • dokonywanie bieżących napraw i przeglądów
  • dbałość o aktualność pomiarów maszyn, urządzeń i narzędzi
  • dobór narzędzi i przyrządów i ich utrzymywanie ich w dobrym stanie technicznym,
  • wykonywanie pomiarów, prowadzenie dokumentacji.
  • efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami,
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie i uprawnienia odpowiednie do rodzaju stanowiska
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, sumienność odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pomoc w rozwoju zawodowym
  • benefity socjalne (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EL - PUK Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest EL - PUK Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Kościelnej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.