Twój schowek jest pusty

Montaż

Nasze kompetencje w zakresie montażu udowadniamy na prawie 200 placach budowy rocznie. EL-PUK posiada własne wysoko wykwalifikowane grupy montażowe wyposażone w sprzęt i narzędzia najwyższej jakości, umożliwiające wykonanie nawet najbardziej wymagających inwestycji. Podczas prac montażowych Firma     EL-PUK gwarantuje pełną kontrolę montaży, prowadzoną przez wyspecjalizowany nadzór techniczny. Nasze produkty zamontujemy dla Państwa na Waszych placach budowy, zarówno w kraju i za granicą.

Priorytetowe i wymagające inwestycje (takie jak: elektrownie, rafinerie, zakłady chemiczne i petrochemiczne) realizowane są bezpośrednio przez Centralę firmy, zapewniając stały i nieprzerwalny kontakt z Klientem na każdym etapie dostaw i montażu.

Średnie i mniejsze projekty są realizowane przez nasze filie regionalne, elastycznie i z troską o potrzeby Klienta. Nasi doświadczeni kierownicy budów są przyporządkowani bezpośrednio do rejonowych oddziałów, dzięki czemu zawsze znajdziecie Państwo znanego już sobie partnera do konsultacji przy realizacji projektu.

Nasza Firma poprzez otrzymane od Państwa referencje za zrealizowane już dostawy i usługi montażu uzyskała miano Solidnego Partnera. Już od wielu lat, najwyższa jakość wykonywanych zleceń i oferowanych produktów umożliwia nam osiągać sukcesy i pozwala na dalszy dynamiczny rozwój, a zadowolenie Klienta jest dla nas czynnikiem priorytetowym.

Nieprzerwanie rozwijana obsługa posprzedażowa (zarówno w przypadku montaży jak i dostaw) zwiększyła naszą elastyczność w orientacji na potrzeby Klienta.

Korzyści wynikające z kompleksowej oferty EL-PUK:

  • inwestycja budowlana może zostać zrealizowana w dowolnym miejscu zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy,

  • dobór elementów systemów na podstawie projektów bądź wizji lokalnej na inwestycji,

  • rozliczenia montażu na podstawie obmiarów,

  • redukcja kosztów w wyniku prawidłowej oceny zamówienia materiałów,

  • płynna i elastyczna logistyka dostosowana do indywidualnych wymagań inwestycji,

  • szybka realizacja prac przez grupy montażowe EL-PUK,

  • w przypadku samodzielnej realizacji montażu - możliwość (po konsultacji) zwrotu niewykorzystanego materiału,

  • przekazanie techniczne inwestycji oraz potrzebnej dokumentacji (pod "klucz"),

  • szeroko rozwinięta obsługa posprzedażowa.