Twój schowek jest pusty

Projektowanie

Wysoko wyspecjalizowani pracownicy Działu Projektowego, nieprzerwalnie pracują nad nowymi rozwiązaniami. Wspólnie z Działem Technologicznym wdrażają (po badaniach i testach) nowatorskie rozwiązania do produkcji.

Pracownicy Działu Projektowego w sposób optymalny pomogą Państwu dobrać elementy naszych systemów do montażu na Państwa inwestycji obniżając koszty wykorzystanych elementów. Szczegółowe obliczenia obciążeń oraz prawidłowe wyselekcjonowanie elementów z naszej oferty, umożliwia zapewnienie optymalnych rozwiązań systemowych. Dział Projektowy zajmuje się także, przygotowywaniem nietypowych rozwiązań nowych elementów mających na celu spełnić oczekiwania Klienta.

Wszystkie nowe elementy wprowadzane do naszej oferty przechodzą restrykcyjne testy i badania, a ich wysoka jakość i dopuszczenia do stosowania w budownictwie potwierdzane są certyfikatami i atestami. Naszym celem jest ciągłe obniżanie kosztów związanych z późniejszą eksploatacją instalacji. Potwierdzeniem tego jest gwarancja zarówno na produkty jak i na usługę montażu - niejednokrotnie wydłużana z standardowych trzydziestu sześciu miesięcy na dłuższy okres czasu.

Jesteśmy pewni swojej jakości.