Twój schowek jest pusty

24 lutego 2021 roku odbyło się nasze kolejne szkolenie poświęcone systemom podpodłogowym do szczególnych zastosowań. Chcąc pozostać w kontakcie z architektami, projektantami i przedsiębiorcami przenieśliśmy je do Internetu, ale bez względu na formę - frekwencja jak zawsze dopisała.

- Witam Państwa bardzo serdecznie - przywitał uczestników Dyrektor Marketingu i Export Manager w EL-PUK Sp. z o.o. Michał Piątek, który już od ponad 20 lat specjalizuje się w szkoleniach dla firm i biur projektowych. - Na pewno część z Państwa zna nas dobrze z systemów tras kablowych, ponieważ to nasz wiodący produkt, ale oferujemy także konstrukcje do montażu paneli fotowoltaicznych dachowe, wolnostojące oraz wiaty parkingowe, a trzecim istotnym dla nas zakresem działań i jednocześnie tematem naszego spotkania - są systemy kanałów podpodłogowych i podłogowych. Korzystamy z nich na co dzień m.in. w biurach, ale nasze produkty są na tyle uniwersalne, że możemy je zainstalować praktycznie w każdym pomieszczeniu, nawet tych przeznaczonych do dużych obciążeniach – podkreślił nasz prowadzący, a następnie przystąpił do omówienia grup systemów kanałów podpodłogowych wraz z przedstawieniem naszych przykładowych realizacji.

- Webinarium było poprowadzone profesjonalnie. Sposób prowadzenia był tak przygotowany, by przekazać informację o produkcie i nie zanudzić słuchającego. Bardzo dobrze się słuchało. W mojej pracy zawodowej spotykam się czasem z tymi produktami, choć jest to branża elektryczna, a ja jestem pracownikiem branży budowlanej. Wszystkie te rozwiązania są ok i ułatwiają mi one nadzór nad pracami budowlanymi. Zawsze był kłopot, że nie można ładnie wykończyć kanału lub pokryw. Teraz to nie stanowi problemu – podsumował jeden z naszych uczestników pan Robert Opyrchał.

Wszyscy uczestnicy przyznali, że prezentacja wzbogaciła ich wiedzę, a 92% potwierdziło, że są zainteresowani szczegółowym szkoleniem technicznym, uwzględniającym aspekty montażu poszczególnych systemów.

- Dla mnie to super, że szkolenia przeniosły się do Internetu. Nie miałbym czasu, by jeździec po Polsce na różne spotkania. Dużo czasu traciło się na dojazdy, a to szkolenie odbyłem między jednym, a drugim spotkaniem. Teraz szukam tylko szkoleń online, zapisuję się, bo trzeba się rozwijać. Dziękuję za zaproszenie – podsumował pan Opyrchał i zapowiedział, że w kolejnym naszym szkoleniu także chętnie weźmie udział.

- Takie webinarium w dobie pandemii to dla nas jedyna okazja na kontakt z odbiorcami. Osobiście preferuję kontakt bezpośredni z możliwością przedstawienia produktu, ale niestety w chwili obecnej takie spotkania nie są możliwe, więc radzimy sobie w ten sposób – żałuje Piątek. - Takich prezentacji prowadzimy bardzo wiele. W tej akurat poruszyliśmy temat dość ogólnikowo, przedstawiliśmy możliwości miejsc do ich montażu, w jaki sposób mogą współgrać z całym systemem pomieszczenia pod względem architektonicznym, ale jeśli ktoś byłby zainteresowanym szkoleniem bardziej technicznym, to jesteśmy gotowi, aby je przygotować. Miło było spędzić z Państwem ten czas. Dziękuję serdecznie za udział i mam nadzieję - do zobaczenia w standardowych okolicznościach – zakończył.

Systemy kanałów podłogowych i podpodłogowych znajdują się w ofercie firmy EL-PUK już od ponad 20 lat. Początkowo były to rozwiązania mało rozbudowane, ale z czasem, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, zostały wzbogacone o nowe produkty i technologie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ.