Twój schowek jest pusty

Miło nam poinformować, że Baza Paliw PERN S.A. nr 21 w Dębogórzu została wyposażona w nasze trasy kablowe. Inwestycja została zrealizowana przy współpracy z Przedsiębiorstwem Handlu i Usług "Prądex", CONTROLTEC SP. Z O.O. oraz Hurtownią Elektryczną ElektRa Poznań.

PERN S.A. jest krajowym liderem logistyki surowcowo-paliwowej i strategiczną spółką gwarantującą bezpieczeństwo energetyczne Polski, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy. Podstawowa działalność Spółki to eksploatacja sieci rurociągów transportujących ropę naftową dla największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.

Baza Paliw Nr 21 składa się z czterech części: Część „A”, „B” i „C” o łącznej powierzchni około 78,4 ha oraz Posterunku „PB”. Część „A” położona jest w dzielnicy Gdynia Oksywie, gmina Gdynia, województwo pomorskie. Część „B” i „C” położone są niedaleko miejscowości Dębogórze/Kazimierz, gmina Kosakowo, powiat pucki, województwo pomorskie, Posterunek „PB” zlokalizowany jest w dzielnicy Gdynia Chylonia, gmina Gdynia, województwo pomorskie.Informacje: pern.pl