Twój schowek jest pusty

Szeroką grupę asortymentu podłogowego EL-PUK Sp. z o.o. uzupełniły nowe produkty. To kasety zachowania czystości. Jak wskazuje ich nazwa, zawierają specjalne gniazdo dedykowane urządzeniom, zapewniającym czyszczenie powierzchni podłogowych na sucho, wilgotno oraz na mokro.

Różne warianty dla różnych wymagań

Nasze nowe kasety podłogowe dostępne są w wersji okrągłej lub kwadratowej. Ponadto projektanci mogą wybierać między trzema różnymi wersjami w zależności od pomieszczenia i wymagań użytkownika: kasetą z pokrywą uchylną (UBSK-V W1 E) do pomieszczeń czyszczonych na sucho, kasetą do podłóg mytych na mokro w wersji ślepej (UBSK-VP W1 E) lub kasetą okrągłą z wyprowadzeniem pod tubus (UBST-R W1-WD). Każde z wymienionych rozwiązań przystosowane jest do obciążeń biurowych i posiada znak VDE.


Standard techniczny wyposażenia budynku

Kasety zachowania czystości są częścią standardowego wyposażenia technicznego budynku i uwzględniane są w większości projektów. Montaż odbywa się bezpośrednio w wylewce, dzięki czemu możliwy jest nawet w pomieszczeniach o niskiej konstrukcji podłogi.

Aby kasety spełniały swoje zadanie, powinny być instalowane w większości pomieszczeń, we właściwych lokalizacjach oraz w wystarczającej ilości. To jedyny sposób, by odkurzacze i inne maszyny czyszczące można było podłączyć wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Chociaż kasety służą głównie do zasilania urządzeń czyszczących, można je oczywiście wykorzystać również do innych odbiorników energii.

Instrukcja montażu dostępna jest TUTAJ