Twój schowek jest pusty

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021, które odbędą się w dniach od 14 do 16 września na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA. ponownie z udziałem EL-PUK Sp. z o.o.! Nasza firma uczestniczy w tym corocznym wydarzeniu niemal od początku istnienia. Czekamy na Was w Pawilonie G na stoisku nr 14.

ENERGETAB, czyli największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki są miejsce jednych z najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami, a także dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy. W targach organizowanych przed pandemią COVID-19, rokrocznie brało udział ponad 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów Europy, Azji i USA – podkreśla organizator. Zeszłoroczna edycja była pierwszą „w realu”, poświęconą tej tematyce, która odbyła się w Polsce po wiosennym lockdownie. W tym roku targi zostały „odmrożone” i mogą odbywać się w tradycyjny sposób.

- To dla nas niepowtarzalne wydarzenie pozwalające na osobisty kontakt z Klientami, których bardzo często mamy okazję jedynie usłyszeć w słuchawce telefonu. Rok 2020 znacznie ograniczył możliwość takich spotkań. Nasza firma oczywiście nie zrezygnowała z uczestnictwa w Targach podczas pandemii, ale dało się odczuć mniejszą liczbę osób odwiedzających imprezę. Okres targowy to także czas, kiedy możemy zaprezentować nasze nowości i pochwalić się prototypami, które zostały opracowane w okresie pomiędzy targami. To także niepowtarzalny klimat i spotkania kuluarowe w pobliskim Szczyrku czy Wiśle – mówi Dyrektor Marketingu i Export Manager w EL-PUK Sp. z o.o. Michał Piątek, który będzie jednym z naszych przedstawicieli podczas targów. Oprócz niego w Bielsku-Białej firmę będą reprezentowali Zarząd EL-PUK Sp. z o.o., delegacja PUK Group oraz nasi Doradcy Techniczno-Handlowi.


Podczas tegorocznej edycji ENERGETAB zaprezentujemy najnowsze rozwiązania dotyczące systemów kanałów podpodłogowych.

- Będą to między innymi specjalistyczne puszki podłogowe przewidziane do utrzymania czystości w pomieszczeniach – informuje Piątek.

Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta handlowa spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Do zobaczenia w Bielsku-Białej!