Twój schowek jest pusty

Za nami 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021, które ponownie odbyły się z udziałem EL-PUK Sp. z o.o. Choć jesteśmy znani przede wszystkim jako producent tras kablowych, to w tym roku zdecydowaliśmy się zaprezentować w Bielsku-Białej nasze najnowsze rozwiązania dotyczące systemów kanałów podpodłogowych.

- Targi ENERGETAB są wydarzeniem, które zajmuje stałą pozycję w kalendarzu naszej firmy. Odbywają się one od lat i są dla nas bardzo dobrą okazją nie tylko do spotkań z klientami, wysłuchania ich opinii oraz uwag, ale również do prezentacji nowej oferty naszej spółki. Uważamy, że jest to impreza mająca potencjał i charakter, która skupia specjalistów branży elektrycznej i energetycznej. Cenimy sobie spotkania podczas targów z naszymi partnerami biznesowymi, ponieważ jest to czas, w którym to oni nas odwiedzają, dyskutują o wspólnych realizacjach inwestycyjnych i przyszłości branży – mówi Dyrektor Handlowy w EL-PUK Sp. z o.o. Katarzyna Stankowska.


Obecność podczas targów jest także okazją do zacieśnienia relacji z naszymi klientami.

- Pozwalają na spotkania w luźnej atmosferze. Bez pośpiechu i bez presji terminów możemy poznać się również od strony prywatnej. Są okazją do spotkań „face to face” z osobami, które znamy od dawna, ale i doskonałym miejscem do poznania osób, z którymi nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować. To właśnie w Bielsku-Białej poznajemy się z innymi wystawcami, mamy wspólnych klientów i właśnie tam często powstają koncepcje wspólnych działań np. szkoleniowych. Razem przygotowane projekty pozwalają naszym klientom na poszerzania wiedzy nie tylko z zakresu tras kablowych, ale również np. z odpowiedniego doboru kabli i przewodów prowadzonych w naszych trasach. Pomimo panującej wciąż pandemii COVID-19 wyraźnie widzimy, że nasi klienci wysoko cenią kontakt bezpośredni, dlatego też tegoroczne wizyty na naszym stoisku były tak liczne. Na szczęście moje obawy, co do liczby gości nie potwierdziły się i mogę spokojnie powiedzieć, iż tegoroczną edycję targów zaliczę do tych udanych - dodaje Manager ds. Kluczowych Klientów w rejonie centralno-zachodnim Iwona Piątek, która w tym wydarzeniu uczestniczyła już po raz trzynasty.


W tym roku podczas ENERGETAB zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania dotyczące systemów kanałów podpodłogowych, m.in. specjalistyczne puszki podłogowe przewidziane do utrzymania czystości w pomieszczeniach. 

- Skupiliśmy uwagę na prezentacji systemów kanałów podpodłogowych, jak również nowych florboxów. Ten zakres produkcji mocno się rozwija, powstają nowe inwestycje w dziedzinie budownictwa biurowego. Nasze systemy stosowane są w salach koncertowych, muzeach, galeriach handlowych i większości obiektów, gdzie instalacja elektryczna prowadzona jest pod powierzchnią podłogi. Posiadając bardzo duży zakres w tej dziedzinie, jesteśmy w stanie wykonać każdą instalację pod powierzchnią podłogi, czy to zalewanej betonem czy podniesionej – podkreśla Stankowska i dodaje: - Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję.


Z przebiegu wydarzenia zadowolony jest także Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

- Targi wracają do formy i jesteśmy już prawie na poziomie 2019 roku, więc wypada się cieszyć. To oczywiście zasługa Zarządu i pracowników ZIAD Bielsko-Biała SA. Są pewne obawy przed powrotem do imprez targowych, ale z tego, co widzimy, naprawdę można być optymistą na przyszłość. Wiemy, że ludzie się obawiają, ale sytuacja powoli wraca do normy, także jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i to jest dobry prognostyk na przyszłość. Bardzo dużo nowych produktów, więc ten czas pandemii producenci wykorzystali na to, aby rozwijać się technologicznie, a my to nagradzamy. To jedne z najstarszych targów z trzydziestoletnią historią, największe targi energetyczne w tej części Europy i bardzo dobrze, że Bielsko-Biała utrzymuje je, bo przecież konkurencja nie śpi. Daliśmy radę i optymistycznie patrzymy w przyszłość – podkreślił w rozmowie z organizatorami.

Do zobaczenia za rok!