Twój schowek jest pusty

Gdańskie Dni Elektryki to największe na Pomorzu wydarzenie skierowane do czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Jego stałym elementem jest konferencja naukowo- techniczna poruszająca aktualne i ważne dla branży energetycznej tematy. Tegoroczna edycja Gdańskich Dni Elektryki, po przerwie spowodowanej utrudnieniami związanymi z pandemią, odbędzie się 26 i 27 października 2021 roku. Organizatorem wydarzenia jest SEP Oddział Gdańsk, a firma EL-PUK Sp. z o.o. zaprezentuje się jako Wystawca

W ramach pierwszego dnia wydarzenia (26 października) na dziedzińcu Politechniki Gdańskiej od godziny 9.30 odbędą się targi branżowe, na które organizator zapewnia wstęp wolny (ul. Gabriela Narutowicza 11/12) oraz bankiet dla zarejestrowanych uczestników.

Głównym punktem programu drugiego dnia GDE (27 października) będzie konferencja energetyczna, w której uczestniczyć będą zarejestrowani wcześniej uczestnicy i przedstawiciele firm. Konferencja opiera się na dwóch głównych blokach, których tematyka obejmuje „Nowoczesne rozwiązania w instalacjach, stacjach i liniach elektroenergetycznych” oraz „Kogeneracja i odnawialne źródła energii”. Drugiego dnia GDE przeniosą się od godz. 10:00 na najwyższe piętro wieżowca Olivia Star (aleja Grunwaldzka 427).

Źródło: elektrosystemy.pl