Twój schowek jest pusty

Miło nam poinformować, że jeszcze w 2021 roku zostaliśmy sponsorem UKS Volley 34 Łódź. Od września w koszulkach z logo EL-PUK Sp. z o.o. rywalizują na siatkarskim boisku młodziczki tego klubu.

- Nam również jest miło, że możemy liczyć na Państwa wsparcie – cieszy się trener Marcin Sapiński. - Sezon jest w toku, rozpoczął się dla nas z początkiem roku szkolnego. W tej chwili jesteśmy na etapie rozstrzygnięć wojewódzkich w kategoriach młodzieżowych - młodziczka, kadetka i juniorka. We wszystkich tych będziemy walczyć o miejsca premiowane awansem na Mistrzostwa Polski – dodaje szkoleniowiec.

Zespół młodziczek do końca lutego rozegra turnieje w różnych miastach naszego województwa. Do rundy finałowej Mistrzostw Polski, zaplanowanej na początek marca awansują trzy najlepsze zespoły naszego województwa. Na ten moment drużyna UKS Volley 34 Łódź plasuje się na 5 pozycji z realną szansą na pierwszą trójkę.

W 2020 roku podopieczne trenera Marcina Sapińskiego zajęły czwarte miejsce w finale mistrzostw Polski młodziczek. To największy sukces w krótkiej historii tego łódzkiego klubu.Przypomnijmy, że od roku nasza firma wspiera także młodych hokeistów z ŁKH Łódź.

EL-PUK. Więcej niż oczekujesz