Twój schowek jest pusty





35. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022, które odbędą się w dniach od 13 do 15 września na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA. ponownie z udziałem EL-PUK Sp. z o.o.! Nasza firma uczestniczy w tym corocznym wydarzeniu niemal od początku istnienia.

Tegoroczne Targi ENERGETAB zbliżają się wielkimi krokami. Udział w targach staje się niezwykle ważną okazją, jako forum wymiany praktycznych spostrzeżeń i rozmów o aktualnej sytuacji i przewidywanych kierunkach rozwoju branży czy wdrażanych innowacjach. To także a, może przede wszystkim możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych. Szczególnie teraz ma to ogromne znaczenie w aktualnej sytuacji geopolitycznej na świecie w Europie czy Polsce, co bez wątpienia ma wielki wpływ na branżę elektroenergetyczną.

- To dla nas niepowtarzalne wydarzenie pozwalające na osobisty kontakt z Klientami, których bardzo często mamy okazję jedynie usłyszeć w słuchawce telefonu. Rok 2020 znacznie ograniczył możliwość takich spotkań. Nasza firma oczywiście nie zrezygnowała z uczestnictwa w Targach podczas pandemii, ale dało się odczuć mniejszą liczbę osób odwiedzających imprezę. Okres targowy to także czas, kiedy możemy zaprezentować nasze nowości i pochwalić się prototypami, które zostały opracowane w okresie pomiędzy targami. To także niepowtarzalny klimat i spotkania kuluarowe w pobliskim Szczyrku czy Wiśle – mówi Dyrektor Marketingu i Export Manager w EL-PUK Sp. z o.o. Michał Piątek, który będzie jednym z naszych przedstawicieli podczas targów. W Bielsku-Białej firmę będą reprezentowali także Zarząd EL-PUK Sp. z o.o., delegacja PUK Group oraz nasi Doradcy Techniczno-Handlowi.