Twój schowek jest pusty

Miło nam poinformować, że EL-PUK Sp. z o.o. pozostaje Partnerem młodzieżowego klubu Volley 34 Łódź. Od kwietnia w strojach z logo naszej firmy rywalizują zawodniczki w Lidze Minisiatkówki.

Młode siatkarki premierowe zawody w nowych koszulkach rozegrały w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie 22 kwietnia odbył się trzeci Turniej Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki, który zakończył sezon zasadniczy.

- Pewnie awansowaliśmy we wszystkich trzech kategoriach wiekowych („dwójek”, „trójek” i „czwórek”) do ścisłego finału tych rozgrywek. W kategorii „dwójek” mamy dwa bardzo mocne zespoły. Pierwszy z nich w tym sezonie nie przegrał meczu, a drugi rozwija się z każdym turniejem i również aspiruje o wysokie lokaty. W „trójkach” bardzo ambitna postawa dziewcząt również przyniosła awans do finałów. W rozgrywkach „czwórek” startują dwie nasze drużyny. Pierwsza z nich jest niezwykle poukładana, doświadczona, z naszą liderką i reprezentantką Polski - Hanią Derczyńską. Druga jest mniej doświadczona i potrzebuje jeszcze czasu, żeby okrzepnąć, ale również robi postępy z każdym kolejnym występem w rozgrywkach ligowych – cieszy się trener Marcin Sapiński. - Najważniejsze rozgrywki w tych kategoriach wiekowych dopiero przed nami, ale jesteśmy pełni optymizmu i walczymy o awans na Mistrzostwa Polski w Gliwicach – dodaje szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że w 2020 roku podopieczne trenera Marcina Sapińskiego zajęły czwarte miejsce w finale mistrzostw Polski młodziczek. To największy sukces w krótkiej historii tego łódzkiego klubu.