Twój schowek jest pusty

36. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2023, które odbędą się w dniach od 12 do 14 września na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA. ponownie z udziałem EL-PUK Sp. z o.o.! Nasza firma uczestniczy w tym corocznym wydarzeniu niemal od początku istnienia.

Targi ENERGETAB zbliżają się wielkimi krokami. Udział w nich to idealna okazja do wymiany praktycznych spostrzeżeń i rozmów o aktualnej sytuacji i przewidywanych kierunkach rozwoju branży czy wdrażanych innowacjach.

- Największą korzyścią z naszej obecności w Bielsku jest szeroko pojęty networking. Utrzymywanie dobrych relacji może skutkować kolejnymi korzyściami, możemy lepiej zrozumieć sytuację panującą w naszej branży, czy poznać zapotrzebowanie rynku – podkreśla nasza Dyrektorka Handlowa Katarzyna Stankowska, która będzie jednym z przedstawicieli naszej firmy.

Targi w Bielsku-Białej to także szansa nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych.

- To dla nas niepowtarzalne wydarzenie pozwalające na osobisty kontakt z Klientami, których bardzo często mamy okazję usłyszeć jedynie w słuchawce telefonu. Okres targowy to także czas, kiedy możemy zaprezentować nasze nowości, które zostały opracowane w okresie pomiędzy targami. To także niepowtarzalny klimat i spotkania kuluarowe w pobliskim Szczyrku czy Wiśle – mówi Dyrektor Marketingu i Export Manager w EL-PUK Sp. z o.o. Michał Piątek, którego także nie zabraknie w Bielsku-Białej.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających do stoiska G 20.