Twój schowek jest pusty

Systemy tras kablowych

Nasza firma od ponad dwóch dekad działa nieprzerwalnie w sektorze produkcji osprzętu do prowadzenia instalacji elektrycznych. Nasze systemy tras kablowych pozwalają na wykonanie profesjonalnych instalacji na każdego rodzaju obiektach. Szeroka gama elementów foremnych oraz akcesoriów do montażu tras kablowych wpływa na dużą uniwersalność systemu.

System kanałów podpodłogowych oraz kasety podłogowe, to idealne rozwiązanie umożliwiające rozprowadzenie instalacji elektrycznej (i nie tylko) pod podłogą. Kasety podłogowe ze stali nierdzewnej to produkty przeznaczone dla inwestycji o najwyższych wymaganiach. Wybrane kasety i puszki podłogowe, posiadają podwyższoną klasę IP oraz duże maksymalne obciążenie co pozwala na stosowanie ich nawet w takich pomieszczeniach jak hale produkcyjne, salony samochodowe, galerie handlowe, dworce i lotniska.

Aktualnie, duży nacisk kładziemy na rozwój produkcji związanej z fotowoltaiką. Nasze konstrukcje do montażu paneli fotowoltaicznych pozwalają na instalację zarówno na dachach płaskich jak i spadzistych. Konstrukcje wolnostojące do montażu paneli fotowoltaicznych z powłoką Magnelis przeznaczone są zarówno dla Klientów końcowych jak i dla farm fotowoltaicznych. Indywidualne podejście umożliwia optymalizację kosztów przy zachowaniu wszystkich parametrów technicznych konstrukcji.